o firmie

Jeśli poszukują Państwo dobrego stomatologa – dentysty z Poznania, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty prywatnej kliniki stomatologicznej DENS Stomatologia. Już od 1992 roku, klinika funkcjonuje na terenie miasta Poznań. Pierwsi dentyści zatrudnieni przez Dens Stomatologia pracowali na ul. Traugutta. Dziś natomiast, klinika mieści się przy ulicy Gwranej 13 – w centrum miasta Poznań!


 

 

 

 

 

Kiedy w 1992 roku otwarto klinikę DENS Stomatologia, już wtedy dentyści proponowali szeroki zakres kompleksowych usług stomatologicznych. Doświadczenie i kwalifikacje stomatologów sprawiły, że w krótkim czasie klinika zyskała grono wiernych pacjentów. Dziś ten wynik wynosi już ponad 35 tysięcy wyleczonych osób, którzy mogą cieszyć się pięknym – zdrowym uśmiechem. Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w DENS Stomatologia Poznań sprawia, że każdy dobry dentysta – stomatolog chce pracować w klinice! To niekwestionowany powód do dumy!

Odpowiedzialność za zęby pacjentów motywuje każdego stomatologa do ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz poznawania najnowszych technik stosowanych w pracy. Właśnie dlatego dentyści z kliniki DENS Stomatologia tak chętnie biorą udział w szkoleniach i sympozjach przeprowadzanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wiedza oraz nowoczesne aparaty gwarantują klinice stabilną pozycję na rynku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zachęcamy do sprawdzania nowoczesnych gabinetów, mieszczących się na ul. Gwarnej 1 – w ścisłym centrum miasta Poznań. Jeśli poszukują Państwo dobrego dentysty, klinia Dens Stomatologia będzie najlepszym wyborem! Profesjonalizm stomatologów to gwarancja najwyższej satysfakcji.

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dr Igor Glass-Brudziński