Cennik

Stomatologia Poznań cennik

Klinika DENS posiada w swojej ofercie zabiegi z zakresu endodoncji, periodontologii, implantologii oraz protetyki. Na miejscu stomatolog przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wizyty najczęściej mają na celu usunięcie próchnicy i wypełnienie powstałego ubytku. Stomatologia ogólna to zdecydowanie najpopularniejszy element oferty kliniki DENS, jednak w gabinecie realizowane jest także leczenie kanałowe oraz wykonywane są implanty zębowe. Ponadto w zakresie usług znajduje się, m.in. piaskowanie, usuwanie złogów poddziąsłowych czy poprzedzone konsultacją u dentysty wybielanie metodą nakładkową. Na tej stronie mogą Państwo poznać szczegółowy cennik usług realizowanych w klinice DENS z Poznania.

Leczenie kanałowe cena Poznań

Endodoncja to dział stomatologii, który zajmuje się usuwaniem zapaleń miazgi zęba. Inaczej zwana jest leczeniem kanałowym. Cena wizyty waha się od 600 do 1200 zł w zależności od tego, czy zabiegowi poddany jest ząb jedno-, dwu- bądź trzykanałowy.

W klinice DENS leczenie kanałowe wykonywane jest przez dentystę o odpowiedniej specjalizacji, który realizuje zabieg przy użyciu mikroskopu. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent otrzymuje znieczulenie wprowadzane z wykorzystaniem urządzenia WAND, dzięki któremu aplikacja jest całkowicie bezbolesna i monitorowana. To wszystko sprawia, że cała wizyta przebiega w komfortowych warunkach.

Ponieważ leczenie kanałowe w klinice DENS z Poznania wykonywane jest przy pomocy mikroskopu, dentysta ma szansę zrealizować zabieg jeszcze dokładniej niż w przypadku standardowej techniki. W większości przypadków już jedna wizyta u stomatologa wystarczy, by wypełnić kanał zęba. W cenniku znajdą Państwo koszt zabiegu.

Implanty Poznań cennik

Ubytki zębowe to problem nie tylko natury estetycznej, ale również kwestia zdrowotna. Brak zęba może bowiem doprowadzić do:

  • wad zgryzu,
  • zanikania dziąseł i kości,
  • niemożności odpowiedniego rozdrabniania przyjmowanych pokarmów,
  • zmian w wyglądzie twarzy.

Nie warto bagatelizować ubytków zębowych i należy odpowiednio wcześnie zgłosić się do stomatologa w celu ich uzupełnienia. Najmniej inwazyjną metodą, by to zrobić, jest zastosowanie implantu, który będzie pełnił w organizmie funkcję naturalnego korzenia zębowego. Implanty wykonane są z bezpiecznych dla organizmu materiałów, które nie wywołują reakcji alergicznych. Podczas wizyty dentysta stosuje znieczulenie, a dopiero po upewnieniu się, że pacjent nie odczuwa bólu, przystępuje do wprowadzenia implantów.

Poniżej znajduje się cennik usług realizowanych w klinice DENS zlokalizowanej w Poznaniu. Na wiele zabiegów obowiązuje gwarancja, która jest ujęta w cenie wizyty.

Orientacyjny cennik przykładowych usług stomatologicznych (ostateczna kwota może róznić                                 się zależnie od diagnozy).

                                                                             

 

Konsultacja 

Stomatologia zacowawcza

Cena

300zł

wypełnienie światłouwardzalne zęba

Od 700zł

   
znieczulenie 50 zł
   
wkład kor-korzeniowy 700zł
nakład (onlay) od 1800zł

Protetyka

Cena
korona ceramiczna na metalu od2000zł
korona pełnoceramiczna od2700zł
licówka ceramiczna od2700zł
korona na implancie od3000zł
proteza szkieletowa od2500 zł
   

Chirurgia

Cena
usunięcie zęba od 600
usunięcie chirurgiczne zęba od 1000
usunięcie atraumatyczne-bezkleszczowe od 800zł
resekcja korzenia od 2500 zł

wprowadzenie implantu

rekonstrukcja kości 

podniesienie zatoki

od 3500zł

od 6000zł

od 5000zł

Periodontologia

Cena
usunięcie osadów pod mikroskopem(ultradźwiękami, polerowanie, piaskowanie) od 700zł 
usunięcie złogów poddziąsłowych za ćwiartkę od 2500zł
pokrycie recesji od 2500zł

Leczenie kanałowe

Cena
leczenie kanalowe pod mikroskopem zapytaj
ząb jednokanałowy od 1000 zł
ząb dwukanałowy od 1500
ząb trzykanałowy od 1800 zł
usunięcie złamanego narzędzia 1500 zł

 

 

Gwarantujemy, iż cena jaką zapłacicie państwo za usługęw naszej klinice zwróci się w postaci
bezproblemowego użytkowania zębów i zdrowego uśmiechu.

DENS Stomatologia
dentysta stomatolog
ul. Gwarna 13 61-702 Poznań, Polska
telefony:
+48 61 8517 111 +48 618517111